Tellimisinfo

Tellimine


Toodete tellimiseks palun lisa valitud toode või tooted ostukorvi. Seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist või alustada tellimuse vormistamist. Ostukorvi sisu on võimalik enne tellimuse kinnitamist muuta ja vajadusel sealt tooteid eemaldada. Muudatustest tulenevalt arvutatakse automaatselt ümber tasumisele kuuluv summa.
Ostu sooritamiseks palun vajuta nuppu “Kassa”. Kassas on võimalik valida, kas sooritada ost kliendikontot registreerimata või sooritada ost koos kliendikonto registreerimisega. Soovitame registreerida kliendikonto, et järgmisel korral ostu sooritades ei peaks uuesti sisestama oma andmeid st kõik andmed on juba eeltäidetud. Lisaks annab kliendikonto olemasolu võimaluse saada jooksvat informatsiooni meie uudistest ja sooduspakkumistest. Kliendikonto olemasolul tuleb ostu sooritamiseks sisse logida, kasutades kasutajanime ja salasõna.
Peale tellimuse esitamist saadetakse automaatselt arve tellimusel märgitud e-posti aadressile.Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.